.

.

New
4pcs MAH Хром SK12 SH12A Линеарна Железнички Вратило Имајќи Стојат Поддршка XYZ Табела CNC #SM134 @СП

4pcs MAH Хром SK12 SH12A Линеарна Железнички Вратило Имајќи Стојат Поддршка XYZ Табела CNC SM134 @СП

DEN 862.00
DEN 907.20

Стока
Достапно.

Превозот и ракувањето не се враќа. Ако цел е неисправен,ќе испрати замена на делови за вас по добивањето на доказ на неисправни фотографии на објекти кои сте ги добиле, и без дополнителни трошоци. Подоцна од 7 дена објектот не може да се прифати за returnning. Нарачки ќе бидат откажани ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето
Сите предмети се продаваат се сосема нови. кога ќе ги нарачате. Ако се случи да има какви било давачки, даноци и други надоместоци кои ги наплаќаат од страна на курирска компанија и вашиот односната земја, купувачите се должни да ја плаќаат.
4pcs MAH Хром SK12 SH12 A Линеарна Железнички Вратило Водичи Имајќи Стојат Поддршка XYZ Табела CNC
Состојба : Нова
Бренд : MAH
Материјал : Хром
Модел : SK12 SH12 A
Вратило ID : 12mm
Количина : 4 парчиња
Пакет Се Вклучени :
4 x SK12 SH12 A Линеарна Железнички Вратило Имајќи Стојат
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек .Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн. Внимание : купувачот од Бразил треба да се обезбеди CNPJ БР.Ние ја испорача стоката во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи. или CPF БР.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот.

Детали

Модел:
SK12 SH12A
Вратило ID:
12mm
Прецизност Оценка:
Висок
Материјал:
Хром
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Број На Модел На:
SK12
Свеж

Избор на клиенти