.

.

New
MR12 12mm Мини Линеарна Водич Железнички MGN12 Должина 200mm Со MGN12C Блок Превоз Минијатурни Линеарно Движење Водич Начин За Cnc

MR12 12mm Мини Линеарна Водич Железнички MGN12 Должина 200mm Со MGN12C Блок Превоз Минијатурни Линеарно Движење Водич Начин За

DEN 950.00
DEN 1000.32

Стока
Достапно.

MR12 12mm Мини Линеарна Водич Железнички MGN12 Должина 200mm Со MGN12 C Блок Превоз Минијатурни Линеарно Движење Водич Начин За Cnc
Пакување Детали : 1 buc на MGN12-200mm линеарна водич 1 buc на MGN12 C превоз

Детали

Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
MGN12
Водич Должина:
200mm
Свеж

Избор на клиенти