.

.

New
SCS20UU линеарна слајд имајќи

SCS20UU линеарна слајд имајќи

DEN 172.80

Стока
Достапно.


ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот. Ние брод на Адреса на Aliexpress. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот.SCS20 UU линеарна слајд имајќи
Алуминиум домување блок со LM20 UU линеарна стапка, работи на 20mm линеарна род. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Детали

Број На Модел На:
SCS20UU
Водич Ширина или Дијаметар:
54mm
Водич Должина:
50mm
Свеж

Избор на клиенти