.

.

New
ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 850mm + 4pcs HGW20CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 850mm + 4pcs HGW20CA линеарни блок превоз CNC делови

DEN 3557.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR20 - 850mm линеарна железнички
4pcs HGW20 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Детали

Број На Модел На:
HGR20
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Превоз Тип:
HGW20CA Превоз , Прирабница тип
is_customized:
Yes
Водич Должина:
850mm
Свеж

Избор на клиенти