.

.

New
ХГ линеарна водич 2бр HGR25 - 1050mm + 4pcs HGH25CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR25 - 1050mm + 4pcs HGH25CA линеарни блок превоз CNC делови

DEN 5016.00
DEN 5280.00

Стока
Достапно.


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR25 - 1050mm линеарна железнички
4pcs HGH25 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Детали

Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
HGR25
Превоз Тип:
HGH25CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
1050mm
Свеж

Избор на клиенти