.

.

New
SFU3205 - 400mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

SFU3205 - 400mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

DEN 4241.00
DEN 4464.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.
1set BK25/BF25 Поддршка
1pc 20*14mm Спојка (понесе големина може да се менува за други големина,ако треба,ве молиме оставете порака за место цел)
Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!. Ве молиме Внимание е 400 mm, со вкупна должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина).Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.

Детали

Водич Должина:
400mm
Водич Ширина или Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
SFU3205
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
32-милиметри
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти