.

.

New
SFU3205 - 500mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

SFU3205 - 500mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

DEN 4423.00
DEN 4656.00

Стока
Достапно.


Детали

Водич Должина:
500mm
Водич Ширина или Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
SFU3205
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
32-милиметри
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти