.

.

New
SFU3205 - 650mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

SFU3205 - 650mm ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка од + 20*14mm Спојка CNC Делови

DEN 4697.00
DEN 4944.00

Стока
Достапно.


1set BK25/BF25 Поддршка
1pc 20*14mm Спојка (понесе големина може да се менува за други големина,ако треба,ве молиме оставете порака за место цел)
Answer : ___________________________ NOTE : 1.пакетот вклучува :
1pc SFU3205 - 650mm ballscrew со топката орев, според BK25/BF25 крајот машински.Можете да добиете најновите вести.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1. Ве молиме Внимание 650 мм е севкупната должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина).
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.

Детали

Водич Должина:
650MM
Водич Ширина или Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
SFU3205
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
32-милиметри
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти