.

.

New
SFU3205 - 450 мм ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка

SFU3205 - 450 мм ballscrew + топката нут со крајот машински + BK25/BF25 Поддршка

DEN 3739.00
DEN 3936.00

Стока
Достапно.

пакетот вклучува :
1 x SFU3205 - 450 мм ballscrew со BK25/BF25 крајот машински
1 x 3205 топката нут
1 x BK25/BF25 Поддршка ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме Внимание 450 мм е севкупната должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Детали

Водич Должина:
450mm
Водич Ширина или Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
SFU3205
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
32-милиметри
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти