.

.

New
SFU3205 - 700 мм топката завртка со топката nut + BK25/ BF25 Поддршка +3205 Орев домување + 20*14mm Спојка

SFU3205 - 700 мм топката завртка со топката nut + BK25/ BF25 Поддршка +3205 Орев домување + 20*14mm Спојка

DEN 5107.00
DEN 5376.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести.За да се потврди дека дали има нешто во ред. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1. Ве молиме Внимание 700 мм е севкупната должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.
1set BK25/BF25 Поддршка
1pc 3205 Орев домување
1pc 20*14mm Спојка (понесе големина може да се менува за други големина,ако треба,ве молиме оставете порака за место цел) ЗАБЕЛЕШКА : 1.

Детали

Водич Должина:
700 мм
Водич Ширина или Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
SFU3205
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
32-милиметри
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти