.

.

New
Бесплатен Превозот SFU1610 - 550mm Топката завртка + ballnut + крајот обработка за BK12/BF12 стандард за обработка на

Бесплатен Превозот SFU1610 - 550mm Топката завртка + ballnut + крајот обработка за BK12/BF12 стандард за обработка на

DEN 2143.00
DEN 2256.00

Стока
Достапно.

Пакет :
1pc SFU1610 - 550mm ballscrew + ballnut со стандардни крајот обработка ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме Внимание 550mm е севкупната должина(вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.

Детали

Водич Должина:
550mm
Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
SFU1610
Тип:
ballscrew
Завртка Теренот (олово):
10мм
Дијаметар:
16mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти