.

.

New
1pc SFU1605 Топката Завртка 700 мм BK12/BF12 крајот машински + 1pc 1605 BallScrew Орев за CNC Рутер

1pc SFU1605 Топката Завртка 700 мм BK12/BF12 крајот машински + 1pc 1605 BallScrew Орев за CNC Рутер

DEN 958.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Пакет Содржина :
1pcs SFU1605 - 700 мм ballscrew + 1pcs ballnut со стандардни крајот обработка ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме Внимание 700 мм е севкупната должина(вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.

Детали

Водич Должина:
700 мм
Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
SFU1605
Тип:
ballscrew
Завртка Теренот (олово):
5mm
Дијаметар:
16mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти