.

.

New
1pcs Двојна оска линеарни ролери водич SGR10 L370mm+1pcs SGB10UU блок мулти оска core линеарно Движење слајд железнички auminum упатство

1pcs Двојна оска линеарни ролери водич SGR10 L370mm+1pcs SGB10UU блок мулти оска core линеарно Движење слајд железнички auminum

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Тип : мулти оска core тип линеарна слајд железнички
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет се Вклучени : 1pcs SGR10-L370 MM 1pcs SGB10 UU(88 L) Железнички SGR10 ширина : 32-милиметри,блок SGB10 UU ширина : 28mm,должина : 88mm,Комбинација висина : 28.5 mm,
Ние може да се намали линеарна шини во различни должина,ако треба други должина,ве молиме контактирајте со нас
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Детали

Број На Модел На:
SGR-10
Водич Ширина или Дијаметар:
32
Водич Должина:
540mm
Свеж

Избор на клиенти