.

.

New
Сребро 12MM Кол Цилиндар Линеарна Вратило Оптичка Оска L300mm&CNC Топката Слајд Единици Линеарна Железнички Поддршка со Линеарна Имајќи Сет од 8

Сребро 12MM Кол Цилиндар Линеарна Вратило Оптичка Оска L300mm&CNC Топката Слајд Единици Линеарна Железнички Поддршка со Линеарна

DEN 1601.00
DEN 1721.28

Стока
Достапно.


Оптичка Оска Спецификација :
Материјал : висок јаглерод chromed имајќи челик, Gcr15.Одлично за phlx производство на опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизни мерни инструменти, канцеларија автоматизација опрема, и други големи линеарни лизгачки уред
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1 П : Како можам да знам повеќе детали на секоја Додаток?
A : Добредојдовте да ја посетите нашата продавница за да видите поврзани со предмети.8 u~3мм
На Точноста : G6
Надворешниот дијаметар : 12mm/0. Ве молиме да го понуди да ни кога ви треба помош.
Пакетот вклучува :
2 x Оптички Оска
4 x Линеарна Железнички Поддршка
2 x Линеарна Топката Имајќи
Единствена MPN етикета на секој внатрешен пакет на услуги, што го потврди тој помина на квалитет и тоа е вистински објект се продава
од нашата продавница.Добра отпорност на триење, не е лесно да ' рѓа, висока прецизност и добри сила
4.81 инчен
Оска Вратило Поддршка Спецификација :
Внатре Дијаметар : 12mm/0.3 x 42 x 14mm / 1.47 инчен
Должина : 300мм/11.31""(Применлив за оптичка оска дијаметар 12mm)
Големина : 37.Широко се користи за видови на електронска опрема/водич бар, се вози окно,и столб
3.
Цврстина : HRC602
Површината тешко дебелина : 0.47""
Должина : 36mm
Боја : Сребрена
Тежина : 826 g
Функција :
1.Усвојува целосно алуминиумска обработка на површината по оксидација, светлината волумен
2.

Детали

Број На Модел На:
SC12UU
Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Материјал:
висок јаглерод chromed имајќи челик, Gcr15
Свеж

Избор на клиенти