.

.

New
4pcs/многу SK16 SH16A 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC

4pcs/многу SK16 SH16A 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC

DEN 576.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
Услуги На Клиентите & Return
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Примена на лого :
Широко се користи во одбрана, водителка, прецизни машини, медицински инструмент, хемиски, печатење, земјоделството, роботски, автоматски и линија за производство и др. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 30-60 woring дена.
превозот
· 1. Мобилен, 86 13820809968 начин на Плаќање : На Aliexpress или Банкарски Трансфер до нас. Сите производи имаат 1 година гаранција. Време На Испорака :
Преку ЕМС Fed Ex ТНТ прозорци DHL Express : Генерално 3-10 работни дена.
Контактирајте со нас
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Производот
SK16 SH16 A 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC
Димензии :
SK16 SH16 A 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC 2 парчиња/многу тип : SK16 Материјал : алуминиум Одговара SFC16 окно
Пакување
еден многу вклучуваат :
4pcs SK16 SH16 A 16mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC 2 парчиња/многу
Овој тип е метрички димензија серија генерално се користи во Азија и во други земји
-Топката се циркулира бескрајно
-Силна во дизајн
-Против висока температура
-Висок квалитет и добра цена
-Топки циркулира бескрајно.

Детали

Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
SK16
Количина:
4pcs
Тип:
SK16
Материјал:
aloy
Одговара:
SFC16 окно
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти