.

.

New
12pcs/многу LM6UU 6mm 6mmx12mmx19mm Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка CNC 6x12x19mm Сосема Нов

12pcs/многу LM6UU 6mm 6mmx12mmx19mm Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка CNC 6x12x19mm Сосема Нов

DEN 392.00
DEN 421.44

Стока
Достапно.

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ви благодариме И среќно!.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Модел : LM6 UU
Вратило ID : 6mm
Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.

Детали

Бренд Име:
PAWZYQ
Водич Должина:
Никој
Водич Ширина или Дијаметар:
Никој
Број На Модел На:
LM6UU
Свеж

Избор на клиенти