.

.

New
12pcs/многу LM16UU 16mm 16x28x37mm Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка 16mmx28mmx37mm Сосема Нов

12pcs/многу LM16UU 16mm 16x28x37mm Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка 16mmx28mmx37mm Сосема Нов

DEN 964.00
DEN 1036.80

Стока
Достапно.

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ви благодариме И среќно!. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Вашето задоволство е многу важен за нас. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

Детали

Бренд Име:
PAWZYQ
Водич Должина:
Никој
Водич Ширина или Дијаметар:
Никој
Број На Модел На:
LM16UU
Свеж

Избор на клиенти