.

.

New
1pcs Двојна оска линеарни ролери водич SGR20N L450mm +1pcs SGB20UU блок мулти оска core линеарно Движење слајд железнички auminum упатство

1pcs Двојна оска линеарни ролери водич SGR20N L450mm +1pcs SGB20UU блок мулти оска core линеарно Движење слајд железнички auminum

DEN 2486.40

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Тип : мулти оска core тип линеарна слајд железнички
Број на модел : SGR20 N-L450 MM+ SGB20 UU (4 парчиња круг )
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет се Вклучени : 1pcs SGR20 N-L450 MM +1pcs SGB20 UU(4 парчиња круг )
ако треба(3 еез круг )bolck и (5 компјутери круг )блок,piease контактирајте со нас
Ние може да се намали линеарна шини во различни должина,ако треба други должина,ве молиме контактирајте со нас
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Детали

Водич Ширина или Дијаметар:
47
Број На Модел На:
SGR-20N
Водич Должина:
450mm
Свеж

Избор на клиенти