.

.

New
2 парчиња/Многу LM12UUAJ 12mm Прилагодливи AJ тип Линеарна Топката Имајќи Черупка Линеарна Имајќи 12x21x30 мм За 3D Печатач CNC Делови

2 парчиња/Многу LM12UUAJ 12mm Прилагодливи AJ тип Линеарна Топката Имајќи Черупка Линеарна Имајќи 12x21x30 мм За 3D Печатач CNC

DEN 297.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Прилагодливи AJ Тип Линеарна Топката Имајќи Черупка
Вратило ID : 12mm
Големина : 12mmx21mmx30mm
Количина : 2 парчиња
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-30day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата.

Детали

Водич Должина:
Никој
Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
LM12UUAJ
Свеж

Избор на клиенти