.

.

New
SWHGYWHZ PDR Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Дент Puller Дент Lifter Рака Алатка Поставите PDR Алатка за полнење

SWHGYWHZ PDR Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Дент Puller Дент Lifter Рака Алатка Поставите PDR Алатка

DEN 1036.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Слика :
SWHGYWHZ PDR Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Дент Puller Дент Lifter Рака Алатка Поставите PDR Алатка за полнење. Дент Lifter
1) Употреба прилагодливи кревање-режим на подвижен tripod puller и прилагоди против големината на дент.
4) Нов материјал и нов дизајн, појак материјал.Една завртка на врвот на дент lifter се користи за да се прилагоди на средината висина на дент lifter.Алуминиумско куќиште
2.Нерѓосувачки Челик Ореви/Завртки/Стожерот pin/E-Задржување клипови
4.торба
SWHGYWHZ PDR Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Дент Puller Дент Lifter Рака Алатка Поставите PDR Алатка за полнење
Опис На Производот :
Алуминиумско тело , од не ' Рѓосувачки Челик Прилагодување knob Поместена нозе додадете поддршка за максимална влечење моќ Рака Единица, Овозможува Контролирана Потпора Додека Отстранување на Учениците Лесно да се контролираат ,го ebayone може отстранување на дент со себе
За дент lifter
1.
2) за Време на работата , треба да ја прилагодите вашата сила постепено до позиција каде дент е лоциран е влечат да станот и обнови целосно.На дното на дент lifter е силикони, а не обичните гума,која е многу мека и не се штетни за маслени бои и може да се teared надолу.Нерѓосувачки Челик Прилагодување knob
3.
3) Дент Lifter стискаш активирањето ќе ви овозможи да го контролира и масажа на вратата dings и град штета до саканите резултати се постигнуваат.

Детали

Бренд Име:
SWHGYWHZ ПРОФЕСИОНАЛНА ИЗРАБОТКА
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
1pc lifter
Тип на Лим Алатки:
Лим Алатки Сет
Рака Lifter :
1pcs
боја на дент lifter:
златен / црвена
Свеж

Избор на клиенти