.

.

New
50 Парчиња/ многу Стоматолошки Заб Кутија со Филмот Висок Квалитет на Стоматолошки Снабдување Протеза Складирање Кутија Мембрана Заб Кутија

50 Парчиња/ многу Стоматолошки Заб Кутија со Филмот Висок Квалитет на Стоматолошки Снабдување Протеза Складирање Кутија Мембрана

DEN 2335.00
DEN 2457.60

Стока
Достапно.

Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Лесно користење
Пакет Се Вклучени :
10 парчиња стоматолошки заб кутија со филмот
Детали За Производот :
Врвен квалитет со целосна сертификација
Меѓународни познатиот бренд соработка
Време на испорака
Ние брод на сите нарачки во рок од 72 часа по вашата исплата заврши.
5 Ѕвезди Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек " 5 звезди ", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.
Царински Даноци
Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината.
2 Ако стоката се во добра состојба, ве молиме пријавете го тоа.
Клиентот е Полно име и Адреса
Почитувани клиенти, ве молиме да не информирате вашиот целосно точен назив и адреса, во случај на пакет е вратени.

Детали

Број На Модел На:
со филмот
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
БРИТАНИЈА СЕ ГРИЖИ
Големина:
2 inch 49x55x22mm
Материјал:
Пластични
Тип:
Слузницата На Забот Кутија
Примена:
Продавница протези
боја:
проѕирна кутија
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти