.

.

New
Јапонија топла продажба 24k злато убавина бар против стареење на вибрации на лицето massager за нега на кожата

Јапонија топла продажба 24k злато убавина бар против стареење на вибрации на лицето massager за нега на кожата

DEN 1756.80

Стока
Достапно.


Јапонија топла продажба 24k злато убавина бар против стареење на вибрации на лицето massager за нега на кожата
Функција
1. Промовирање на апсорбира ефект на maquillage; избришат лачење на keratin.
2. Спречување на стареењето на кожата, подобрување на имунитетот.
3. Промовирање на лицето на циркулацијата на крвта и метаболизмот. Па и гасена и подобрување на појава на природни натриум, како што се кожата мало, брчки, поздравниот , под-око подпухналост и кино под вилицата резултат од возраста.
Карактеристично
1. Погодност да го користите, да заштедат време и пари.
2. 1 buc Број 5 батеријата што се користат.
3. Употреба на тоа кога и каде.
4. користење едноставно, лесно чистење.
5. Можете да се тркалаат убавина ролери нежно се додека ужива ТВ и музички кога ќе се направи на лицето beautification да се обистини, исто така, можете да го користите убавина ролери кога капење.
Како да се користи
1. Обично се справи со massager нежно и возен масажа.
2. Може да се користи за масажа на вашиот образ, челото, низ на cantus и очите, виолончело и рамото
3. Можете да ги користите massager по ладење на фрижидер и ладна вода, или топло-upping во топла вода
4. Можете да ги користите massager со пена за чистење, тонери и Tran derma.
5. Можете да ги користите massager директно по шминка
Резултатот од користење на овој убавина ролери е затегнување и beautifying на кожата и пркос на процесот на стареење

Детали

Бренд Име:
KAKUSAN
Материјал:
Метал
Големина:
141*17mm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
KB138
боја:
Злато
За Нега На Кожата:
здравје и убавина мода
Функција:
Рачни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Бродови Од:
шенжен
Тип:
лицето лифт
Свеж

Избор на клиенти