.

.

New
JT-19C Нова Стоматолошка Лабораторија Опрема Стоматолошки Влажни Модел Тример Plastet Модел Тример Со Абразивни Дијамантски Диск Тркало

JT-19C Нова Стоматолошка Лабораторија Опрема Стоматолошки Влажни Модел Тример Plastet Модел Тример Со Абразивни Дијамантски Диск

DEN 13588.00
DEN 14303.04

Стока
Достапно.

Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Пакување & Испорака : Пакување метод : Во картонска кутија Пакет Големина : 46*37*38cm Пакување Тежина : 22kg
Производ фотографии покажуваат :
Две Главата Стоматолошки Модел Тример :
Ако било прашање, добредојдовте да контактирате со мене, слободно, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне!
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени.
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang
.

Детали

боја:
220V, 110V
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
Beemyi
Број На Модел На:
JT-19C
Материјал:
Метал
Име на производ:
Стоматолошки Модел Тример
Модел:
стоматолошка лабораторија опрема
Ротациона Брзина:
2800RPM
Номинална Напон:
110/220v 60/50HZ
диск тркало:
Абразивни Дијамантски Диск Тркало
Тежина:
20kg
димензија:
44*35*35cm
Гаранција:
1 година
Примена:
Се користи во restotative стоматологија, за средување на гипс модели
моќност:
500W
Свеж

Избор на клиенти