.

.

New
Електрични 3D Висока Фреквенција на Вибрации 24K Злато Енергија Убавина Лентата за Месење Ролери Стап Кожата Кревање Затегнување Лице Тонирање Уред

Електрични 3D Висока Фреквенција на Вибрации 24K Злато Енергија Убавина Лентата за Месење Ролери Стап Кожата Кревање Затегнување

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

СЗ/GW : 85g/190g ( не е вклучен батеријата )
4. Очи, започнете од под око и да ги следат структурата. Се движат низ чело со користење на истите движења. Се елиминира подпухналост, се тркалаат во нагорна и надолна движење целиот лице. Vibrating фреквенција : 6000times/мин
6.
Опис На Производот
1.
4) висока фреквенција на вибрации со 6000 пати во минута.
2) чиста месинг тело рамка. Покрај око, да се фокусираат на врани нозе се движат во нагоре-надолу движење.
Главни Карактеристики
1) "Y" облик масажа на главата.Здравје, се користи за препорачува три пати на ден за три минути за да се види не само анти-стареењето корист, но, исто така, здравствени придобивки. Лицето и вратот, се тркалаат сите во текот на лицето и вратот во нагорна и надолна движење. Па и гасена и подобрување на појава на природни натриум, како што се кожата мало, брчки, поздравниот, под-око подпухналост и кино под вилицата резултат од возраста.5 V ( користете еден 5 V батеријата)
5. Материјал : месинг, алуминиум, 24k златна позлатен
2. Промовирање на апсорбира ефект на maquillage избришат лачење на keratin
2.
Примена
1) forhead
2) образ
3) вратот
4) clavicle
5) рамо и цервикален ' рбет
6) на горниот дел на раката
7) страна
8) месо тело
Како да се користи
1. Повторете го истото движење на сите околу вратот. Напон : DC1. Челото, се тркалаат во нагорна и надолна движење. Се движат низ чело со користење на истите движења.

Детали

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
ultrabeautifly
Големина:
14cm length
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
УЛ-228
Тип:
енергија бар убавина
Точка име :
висока фреквенција Y форма убавина стап
боја:
златно жолта
Се применуваат позиција:
Лице
Погоден за:
возраст над 18 години
Функција:
лицето слабеење кревање
Пакет:
Подарок кутија
Свеж

Избор на клиенти