.

.

New
10pcs Стоматолошки Притиснете Ingots за стоматолошки притиснете систем IPS e.макс Притиснете Ivoclar Vivadent литиум disilicate стакло керамичка притиснете ingots

10pcs Стоматолошки Притиснете Ingots за стоматолошки притиснете систем IPS e.макс Притиснете Ivoclar Vivadent литиум disilicate

DEN 5695.00
DEN 6058.56

Стока
Достапно.

Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн.5, A4, Б1, Б2, Б3, Ц1, C2, C3, D2, Д3, BL1, BL2, BL3 Нето тежина : 3. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област.

Детали

боја:
ХТ Ц1, ХТ C2, ХТ C3, ХТ D2, ХТ Д3, ХТ BL1, ХТ BL2, ХТ BL3
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
12.5*10mm
Бренд Име:
Beemyi
Број На Модел На:
Литиум Dislicate Блокови
Материјал:
Керамика
Име на производ:
Стоматолошки Литиум Dislicate Таблети / Таблети
транспарентност:
LT, ХТ
боја:
А1,А2,А3,A3.5,A4,Б1,Б2,Б3,Ц1,C2,C3,D2,Д3,BL1,BL2,BL3
Примена:
стоматолошка лабораторија
квалитет:
Висок квалитет
Нето тежина:
3.5 g/pc
Тип:
Стоматолошки потрошни материјали
Свеж

Избор на клиенти