.

.

New
10Pcs Челото Линија Анти-стареењето Челото, Лицето Маска Налепница Подлога за Спиење Челото Печ Линии Влогови Поправка Нега на Кожата Алатка 3

10Pcs Челото Линија Анти-стареењето Челото, Лицето Маска Налепница Подлога за Спиење Челото Печ Линии Влогови Поправка Нега на

DEN 483.00
DEN 709.92

Стока
Достапно.


10 Pcs Челото Линија Анти-стареењето Челото, Лицето Маска Налепница Подлога за Спиење Челото Печ Линии Влогови Поправка Алатка за Нега на Кожата
Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Анти Навремено Производ Главните Состојки : Glycerinum, Екстракти од Алое, Масло од Лаванда, Колаген Функција : да Помогне за подобрување на челото линии, поправка, зацврстување и навлажнувачки кожата Количина : 1 x Кутија на 10pcs Навремено Закрпи Пакет Тежина : Околу. 100g Усвојува природни состојки, која е блага, кул, удобно и без стимулација за вашата кожа. Содржи богат влага и со висока пропустливост која може да придавам влогови на вашата кожа за долго време и подобрување на еластичноста на кожата. Тоа може да помогне за подобрување на челото линии, зацврстување, навлажнувачки и поправка на вашата кожа, ова ќе го прави вашиот изглед млади и повеќе шармантен. На nonwoven ткаенина на далноводи ќе се зголеми breathability и да се спречи влага на кожата апсорбира од страна на паста. Лесен за употреба, со силна држи и не ќе падне лесно додека спие. Како да го користите : 1. Чистење на челото на кожата пред да го користите. 2. Извади навремено печ и кора исклучување на филмот, залепи на челото и масажа со вашите прсти. 3. Излупете близина на печ додека хранливи состојки се апсорбираат.
Пакет Листата :
10 Pcs/Set Навремено Закрпи

Детали

боја:
Пинк
Материјал:
Акрилик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
NA5690 Спа Третман Отровот Маска
Големина:
Spa Treatment Venom Mask
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Nasolabial Збира Налепници
Поправка навремено исчезнат од фини линии:
Подобрување на еластичноста на кожата
Спа Третман Отровот Маска:
Nasolabial Збира Налепници
За Нега на кожата Огради Анти-навремено:
Протеини Лицето Маска Убавина
Свеж

Избор на клиенти