.

.

New
200 Парчиња Пластични Стоматолошки Орална Хигиена Впечаток Фах Залак Протеза Инструмент Без Нето

200 Парчиња Пластични Стоматолошки Орална Хигиена Впечаток Фах Залак Протеза Инструмент Без Нето

DEN 3359.52

Стока
Достапно.

ви благодариме разбере!
Пакет вклучува :
200 Парчиња Стоматолошки Впечаток лента
АКО сакате повеќе,молам контактирајте ме ,јас би сакал да ви даде некои попуст !!!
ако било какви прашања,ве молиме контактирајте ме слободно,јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне!
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако не, ние ќе испратиме случаен избор . Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста.

Детали

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
Beemyi
Број На Модел На:
стоматолошки впечаток лента
Тип:
Оралната Хигиена Впечаток Лента
Материјал:
Пластични
Тип:
стоматолошки впечаток лента
Quatily:
Висок Quatily
НЕТО-WT.:
1.7 kg
Свеж

Избор на клиенти