.

.

New
Нови 3 Парчиња/многу 98*10-25мм Стоматолошка Лабораторија Материјал Стоматолошки Пмма Диск За cad cam Wieland Мелничката Систем ПММА Блокови А1 А2 А3 A0

Нови 3 Парчиња/многу 98*10-25мм Стоматолошка Лабораторија Материјал Стоматолошки Пмма Диск За cad cam Wieland Мелничката Систем

DEN 1558.00
DEN 1558.08

Стока
Достапно.


Flexural сила : 114 MPa.

Детали

боја:
OD98x10mm, OD98x12mm, OD98x14mm, OD98x16mm, OD98x18mm, OD98x20mm, OD98x22mm, OD98x25mm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
OD98*10мм - 25мм
Материјал:
Смола
Големина:
Diameter 98mm
Бренд Име:
Beemyi
Тип:
Стоматолошки пмма ќорци
Quatily:
Висок квалитет
превозот:
Бесплатен превозот
Нови:
2018 нови
Тип:
Стоматолошки пмма ќорци
систем:
Wieland систем
Свеж

Избор на клиенти