.

.

New
Дама Акни Лузна Крем Женшен Суштината Против Акни Смена Крем Места стрии Отстранување на Лузни Производ со Висок Квалитет H7JP

Дама Акни Лузна Крем Женшен Суштината Против Акни Смена Крем Места стрии Отстранување на Лузни Производ со Висок Квалитет H7JP

DEN 180.00
DEN 224.64

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. масажа до целосно obsorbed. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. (GMT+8) од понеделник до сабота .чистење на кожата
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.Дама Акни Лузна Крем Женшен Суштината Против Акни Смена Крем Места стрии Отстранување на Лузни Производ со Висок Квалитет H7 JP
Содржина : 30g
Производ Ефикасност :
Третман на акни,анти-Акни,анти-навремено,влечење компактен, негување на кожата, навлажнувачки, отстранете лузна, се намали порите
Масло за Контрола на Акни / Акни Анти-чувствителни
Употреба :
1. да 18 : 00часот. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Детали

Бренд Име:
LANBENA
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
Blackhead Отстранување
Големина:
30g
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
Крем
Свеж

Избор на клиенти