.

.

New
Слабеење на Лицето Ролери Massager Стап Алатка 24k Злато Вибрации Обраснат Убавина Алатки Нова Мода Медиум

Слабеење на Лицето Ролери Massager Стап Алатка 24k Злато Вибрации Обраснат Убавина Алатки Нова Мода Медиум

DEN 145.00
DEN 189.12

Стока
Достапно.


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Барањето : Лицето Убавина Massager Боја : Како на Сликата Покаже Материјал : Месинг + алуминиумски Големина : Медиум Боја : како на сликата покажува Убавината Бар Количина : 1pc Massager Убавина Бар Applicate : Лице, Тело Име : Golden Енергија Bar Vibrating бар зголемува circulations и ублажува напнатоста Обезбедува длабока масажа со 6.000 членови на вибрации во минута. Употреба за три до пет минути на ден Т-Облик на главата додава благи вибрации да им помогнам и тапкање лицето кожата и терапевтски точка. Пресврт за вклучување/исклучување на активирање Може да се користи во бања со водоотпорен структура. 24-karat злато нанометри технологија Слободно да се носат со компактна големина. 1 АА батерија што се бара (не се Вклучени), Димензии : 7"x2.5"x1.75"/13.5 X3.4 CM, 100% сосема нов.
Пакет Листа : 1 X Енергија Убавина Бар 1 X Црн Сомот торба
Забелешка : Без продажба на мало поле , но ние ќе се пакувам и пред превозот. На еден ние брод надвор, тоа е без лого. Ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
HUAMIANLI
Големина:
Medium
Тип:
како на сликата покажува
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
3TD01150
Материјал:
Метал
Количина:
1pc
Тежина:
75g
Свеж

Избор на клиенти