.

.

New
Бесплатен превозот!Нови 125Khz,wiegand26 двоен Led 9V 12V епоксидна пакувани ЗА бесконтактни EM4100/4102 лична карта КО нокаутирам кутија READER

Бесплатен превозот!Нови 125Khz,wiegand26 двоен Led 9V 12V епоксидна пакувани ЗА бесконтактни EM4100/4102 лична карта КО нокаутирам

DEN 909.60

Стока
Достапно.


Детален Опис :
ве молиме имајте на ум ми која боја не ви се допаѓа,троа или црна,Благодарение Општи Бренд FCARD Модел FC102 E Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 Картичка тип EM картичка , ЕМ компатибилен картичка ,EM41004102 Индукција Растојание 10~18cm(max да 35cm,во меѓувреме посебен серпентина &картичка треба да биде потребно) Напојување DC12 V за пренос на ПОДАТОЦИ опсег Max 80m Валута Работна Температура 0~70°C Работа Влажност Помалку од 80% Гаранција Гаранција 24 месеци Физичка Димензија (Dxšxv mm) 88*88*18 Пакет пластична обвивка &епоксидна заситени Боја Црна/бела Тежина (kg) 0.05 Слики Целокупниот приказ : Вкупно view2 :
PIN опис
Pin
Боја
Опис
1
ЦРВЕНА
DC12 V
2 ЦРНА GND
3
ЗЕЛЕНА
РГ data0
4
БЕЛА
РГ data1
5
ЖОЛТА
ЅВОНЧЕТО
6
СИНА
LED
7
БРАУН
Одберете,
Никаков Контакт значи WG26,Поврзете се на GND значи WG34 излез
Некои посебни услуги :
ние може да им обезбеди не само на стандардни производи,но, исто така, вообичаени работи,на пример,боја/Лого/Label/DATA format&пакет итн,ако мислите дека тоа е потребно!

Детали

Број На Модел На:
102E
Бренд Име:
Realand
Свеж

Избор на клиенти