.

.

New
3pcs/многу Топла продажба Висок квалитет Чист Памук Бебе Крпа симпатична Печатени Цртан филм бебе се Соочуваат со Крпа мека Двојно Лице Газа Крпа

3pcs/многу Топла продажба Висок квалитет Чист Памук Бебе Крпа симпатична Печатени Цртан филм бебе се Соочуваат со Крпа мека

DEN 436.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
*Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
КОНТАКТ СО НАС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ.
*Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука. Во нормални услови,
памучни влакна апсорбира влага од неговата околина воздух, со содржината на влага на 8-10%,
што го прави мека и не беспомошна кога ќе го допре.Ви благодариме за вашиот вашето разбирање
Оваа крпа е направен од памук,
тоа има
долгиот кадифен и добра абсорбента.)
Ве молиме имајте во предвид :
Постои 5%-10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,
ве молиме не го оставајте цел. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
*Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Тоа е многу мека и пријатна.
*Сликата покаже само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред.
ВНИМАНИЕ :
АКО САКАТЕ ДА ЈА ИСПРАТИТЕ ПРЕКУ DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ИТН,ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL.
ПРЕВОЗОТ
*Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-5 дена, по систем ја потврдува вашата исплата.

Детали

Број На Модел На:
TZR-T01
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Обликот:
Ролна
Расположливиот:
No
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Апсорпција:
15s-20
Бренд Име:
Fudiya
Тежина:
50g/pc
Тип:
се соочуваат со крпа
Големина:
25x50cm
Употреба:
Дома, Хотел, Спорт, Плажа, Авион, Подарок
Применливи Луѓе:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти