.

.

New
10pcs/многу! Црна Мачка Шема Бамбус влакна Крпа згусне памучна крпа За Бања &Beach & Салата Употреба 34*74cm

10pcs/многу! Црна Мачка Шема Бамбус влакна Крпа згусне памучна крпа За Бања &Beach & Салата Употреба 34*74cm

DEN 2128.00
DEN 2364.00

Стока
Достапно.


големина : 34*74cm

Детали

Расположливиот:
No
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Компресирани
Број На Модел На:
no
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
се соочуваат со крпа
Тежина:
-
Стил:
-
Шема:
црна мачка
Техника:
-
Обликот:
правоаголник
Апсорпција:
Многу добро
Бои:
светло розева боја, светло сина, светло виолетова
Применливи Луѓе:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти