.

.

New
20pcs/многу! 2018 Топла продажба!Црна Мачка Бамбус Влакна Бања Пешкир се Згусне Памук се Соочуваат со Крпа Мека Материјал 34*74cm

20pcs/многу! 2018 Топла продажба!Црна Мачка Бамбус Влакна Бања Пешкир се Згусне Памук се Соочуваат со Крпа Мека Материјал 34*74cm

DEN 3705.00
DEN 4116.48

Стока
Достапно.


големина : 34*74cm

Детали

Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
се соочуваат со крпа
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Компресирани
Тежина:
-
Број На Модел На:
no
Расположливиот:
No
Техника:
-
Апсорпција:
Многу добро
Шема:
црна мачка
Обликот:
правоаголник
Стил:
-
Бои:
светло розева боја, светло сина, светло виолетова
Применливи Луѓе:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти