.

.

New
Hubsan X4 Плус H107D+ H107C+ РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци Завртки Сет H107C+-05

Hubsan X4 Плус H107D+ H107C+ РК Quadcopter Резервни Делови Додатоци Завртки Сет H107C+-05

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Завртки Сет за Hubsan FPV X4 Плус H107 C+ РК Quadcopter Резервни Делови H107 C+-05 Бришачи Сет
Опис : Item Nmae : Завртки Сет Точка БР : H107 C+-05 Одговараат за : Hubsan H107 C+ РК Quadcopter Пакет се Вклучени : Завртки * 1 Сет
1. Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање. Обично ние испрати нарачки преку Sigapore EMS, Сингапур Пост,која може да транспорт на производи со lipo батерии. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ги користат овие начини на плаќање .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн. РК хеликоптери/quadcopters /автомобили пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.

Детали

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
Бренд Име:
WALKERA(dianzi)
Тежина:
Y
Пакет:
Yes
Големина:
Y
Број На Модел На:
H107C+-05
фабрика:
Hubsan
Свеж

Избор на клиенти