.

.

New
Четири Кука-и-око Strapless Солидна Секси Градник Невидливи Лепило Градници За Жени Bralette долна облека Backless Sujetador Гревот Espalda

Четири Кука-и-око Strapless Солидна Секси Градник Невидливи Лепило Градници За Жени Bralette долна облека Backless Sujetador

DEN 247.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.

net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) По send to post(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас .
2) Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Чаша Големина:
A, B, C, D
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Лепило Градници,Unlined
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око
Рака Тип:
Strapless
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Памук,Силикони
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
градник
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Никој
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Bralette:
градници за жени
Push up градник:
sujetador
Градници:
strapless градник
градник:
долна облека на жените
soutien ѓорге им помогнам на:
градник им помогнам на
brasier mujer:
жените градник
невидлив градник:
backless градник
reggiseno:
sujetadores им помогнам на
sujetador гревот espalda :
sujetador невидливи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти