.

.

New
Популарната Маскирна Лента Водоотпорен Отворен Лов Кампување Стелт Заврши Лента KT0181

Популарната Маскирна Лента Водоотпорен Отворен Лов Кампување Стелт Заврши Лента KT0181

DEN 226.00
DEN 237.60

Стока
Достапно.

Опис; 100% сосема нов и добар квалитет материјал : памук функција : Воена Bionic Маскирна Пушка/Пиштол Заврши Ловот на Кампување Стелт Лента стил : маскирна селотејп ,Woodland маскирна ткаенина селотејп тип : имаме 7 видови на различни бои за да го изберете пакет : 1 buc лента во кеса SKU : KT0181

Детали

Функција:
Еко-Пријателски,Отпорност На Топлина,Самолепливи
Материјал:
Полиестер / Најлон
Големина:
as the description
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Број На Модел На:
KT0181
Обликот:
како фото
Свеж

Избор на клиенти