.

.

New
Нов Висок Квалитет x 20mm 30m Професија Отпорни на Топлина Посветен селотејп Висока Температура Отпорни Polyimide Tawny Лента ЧАС

Нов Висок Квалитет x 20mm 30m Професија Отпорни на Топлина Посветен селотејп Висока Температура Отпорни Polyimide Tawny Лента

DEN 115.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Нов Висок Квалитет x 20mm 30m Професија Отпорни на Топлина Посветен селотејп Висока Температура Отпорни Polyimide Tawny Лента човечки ресурси Опис 100% Сосема нов и висок квалитет
Од една страна, самолепливи ленти
Голема изолација, висока температура отпор, киселина и алкално-отпор, ниска електролиза, механички звук, crocking отпор, солза-корозија, без остатокот на површината кога солза
Тоа е со добра изведба на лепило, послушни и послушни, растворувач се спротивстави, не се инфилтрираат лемење, без лепак одмор
Употреба : Широко се користат за телефон батерии, големина на пакување, серпентина изолација и висока температура маскирање, златен прст заштита кога PCB SMT лемење.

Детали

Тип:
Лента
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
20mm
Свеж

Избор на клиенти