.

.

New
Најновите 3m Корисни Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка на Лента Сврзување Спасување Жица Запечатување Лента со Висок Квалитет

Најновите 3m Корисни Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка на Лента Сврзување Спасување Жица Запечатување Лента со Висок

DEN 129.00
DEN 157.44

Стока
Достапно.

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Врз основа на досегашното искуство. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.5 mm/20mil Изолација : 800 Volts Temp Опсег : -60 C до 260 C Притисок : до 5 бар Инструкции : Лента круг ликвидација, снимката е само-топење, само ликвидација на време да се преклопуваат место може да се одвои, долго време се преклопуваат не можат да се одвојат Забелешка : Лента површината не е леплива, употребата на не-стап кога стап не е леплива, во површината на контактот не е леплива. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Пакетот Вклучува : 1 x Поправка на Лента
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Лента
is_customized:
Yes
Лента Тип:
Електрични Лента
Тип:
Лента
Свеж

Избор на клиенти