.

.

New
12X33M тенка 3M VHB лента 4914 за LCD/Екранот и Рамки сврзување,0.25 mm дебели, Бесплатен превозот

12X33M тенка 3M VHB лента 4914 за LCD/Екранот и Рамки сврзување,0.25 mm дебели, Бесплатен превозот

DEN 27120.00

Стока
Достапно.

Без квалитет проблем, вие исто така може да испрати назад или да се направи замена, но ќе треба да ги плати сите такси превозот, и мора да се задржи оригиналната амбалажа и етикети, објектот не треба да се оштетени или се користат во
Вашата позитивни повратни информации се многу драгоцени за нас, ако сте задоволни со трансакцијата, гласачко место ни даде 4/5 ѕвезди,ви благодариме. Ние ќе испрати пакет со ниска вредност, и го направи она што можеме да направиме за да им помогне на преку сопствени грешки
Вашата цел ќе биде предаден од Кина, воздухот пост, зема нормално 20-35 дена. Увозни давачки, Даноци трошоци не се вклучени во itemi цена или на превозот обвиненија, тие се купувачот responsibity.25 mm Големина : 12"X33 M/тркалаат Боја : Бела
3 M VHB Лента 4914 е двојно обложени 0. Ние исто така, обезбеди express(ПРОЗОРЦИ, Fed Ex и DHL), Ќе мора да плати за тоа, која е базирана на тежина. Одлична адхезија и стриже сила да се Спротивстави на УВ светла и повишени температури
Висока јачина и издржливи Чисти изглед Идеален за електроника собранието апликации се Користат за нежната апликации УЛ 746 C наведени Лесно ракување/умре cuttable
Акрилни леќа прилог (на левата страна) Spacer батеријата помеѓу мобилен и случајот Дигитална камера делови собранието Преносни аудио уред собранието Flex коло rigidizer прилог Име плоча приврзаност и повеќе
Ние прифаќаме Зачувам и T/T, и други методи, pls контактирајте со нас.

Детали

Тип:
Лента
Број На Модел На:
4914
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти