.

.

New
5S Десктоп Позиционирање Лента 66M Десктоп Логото Лента Табла Писарот Лесна Предупредување Сегмент Лента Боја на Означување на Линија

5S Десктоп Позиционирање Лента 66M Десктоп Логото Лента Табла Писарот Лесна Предупредување Сегмент Лента Боја на Означување на

DEN 135.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


5 S Десктоп Позиционирање Лента Десктоп Логото Лента Табла Писарот Лесна Предупредување Сегмент Лента Боја на Означување на Линија
Повеќе бои : бела зелена црна red сина жолта
За на маса, десктоп и земјата на преминал и на позиционирање на различни апарати.
Можат да се применат на сцената на мали канцеларии, ba, лабораториски земјата поминува, дури и повеќе хармоничен и великодушни.
Изолација Mara лента, висока вискозност, добра адхезија, пристрасност пакување изолациони ленти, погоден за десктоп позиционирање идентификација и така натаму.
Еден нов вид на изолација, отпорност на корозија, масло, висока температура, висока отпорност на топлина, киселина и алкално, пламен retardant лента. Ултра-тенок, ставете по цврсти и убави. Лесен за употреба, без лепак дамки.

Детали

Ширина:
2mm, 3mm, 5mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 15mm, 30mm, 40mm, 50mm
боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Јасно
Тип:
Лента
Лента Тип:
Електрични Лента
Број На Модел На:
Позиционирање Лента
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти