.

.

New
Алуминиумска Фолија Лепило Запечатување Лента Термички Се Спротивстави На Канал Поправки Висока Температура Отпорни Фолија Адхезивна Поправка На Лента На Алатки

Алуминиумска Фолија Лепило Запечатување Лента Термички Се Спротивстави На Канал Поправки Висока Температура Отпорни Фолија Адхезивна

DEN 162.00
DEN 190.56

Стока
Достапно.


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќање.
Широко се применува за цевки, како што се затворен климатизација цевки, фрижидер, бојлер, топлинска изолација, камен памук, автомобилски мотор, ambry запечатување, итн. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Пакет се вклучени :
1 * лента
ПЛАЌАЊЕ :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија,TT.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
3) Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Спецификации :
Материјал : Алуминиумски Слој
Боја : Како на сликата прикажани
Димензии(прибл.
На алуминиумска фолија лента се обработени со чист алуминиум и лепила, и метал има добри сила и надградливоста.
5cmx17m Корисни Алуминиумска Фолија Лепило Запечатување Лента Термички се Спротивстави на Канал Поправки Висока Температура Отпорни Кујнски Прибор
Карактеристики :
Отпорни на топлина, водоотпорен, проводници, зрачење производство, итн.
2) Нормално,сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.

Детали

Тип:
Лента
Лента Тип:
Електрични Лента
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
фолија селотејп
Тип:
Лента
Големина:
Approx. 5cm*17m
Материјал:
алуминиумски слој
боја:
Сребро.
Карактеристики 1:
висока температура отпорни
Карактеристики 2:
Алуминиумска Фолија Лепило Запечатување Лента
Карактеристики 3:
Лепило Запечатување Лента
Карактеристики 4:
Термички Се Спротивстави На Отпорни Фолија Лепило
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
Со меур торба, Безбедно Пакет
Свеж

Избор на клиенти