.

.

New
23mm x20M коефициент на Топлинска Спроводливост Двојно Двострано Лепливи Ленти за PCB LED Лента Чипсет IC Топлина Мијалник преносот на Топлината

23mm x20M коефициент на Топлинска Спроводливост Двојно Двострано Лепливи Ленти за PCB LED Лента Чипсет IC Топлина Мијалник преносот

DEN 1137.12

Стока
Достапно.


3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.3 го Издржат Напонот(kv) : 4 коефициент на Топлинска Спроводливост (ASTM D22470) (W/m-k) : 1. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.

Детали

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
0.25 mm
Свеж

Избор на клиенти