.

.

New
1 buc Лепило Insulate Ацетат Крпа Леплива Лента за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Вентилатор, Следење на Екранот, Моторни Жица Заврши 30M

1 buc Лепило Insulate Ацетат Крпа Леплива Лента за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Вентилатор, Следење на Екранот, Моторни Жица Заврши 30M

DEN 225.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Лепило Insulate Ацетат Крпа Леплива Лента за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Вентилатор, Следење на Екранот, Моторни Жица Заврши
Опис :
1.Ацетат крпа лента е широко се користат за изолирање или завиткување електричниот мотор серпентина.
2.Со висока температура отпорни, растворувач отпор,анти-стареењето и добра изолација.
3.Овозможи печатење на задната страна на касетата.
4.Температурата отпорни : 130 целзиусови степени

Детали

Ширина:
25mm, 10mm, 20mm, 15mm, 30mm
Должина:
30M
Тип:
Лента
Лента Тип:
Електрични Лента
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти