.

.

New
2 парчиња DS145 Специјална Понуда Бела 1.8 cm x 2mm x 3М Моќен Двојно Соочува со селотејп Пена Двојно Двострано Лента Бесплатен Превозот Израел

2 парчиња DS145 Специјална Понуда Бела 1.8 cm x 2mm x 3М Моќен Двојно Соочува со селотејп Пена Двојно Двострано Лента Бесплатен

DEN 169.00
DEN 177.60

Стока
Достапно.


Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.

Детали

Тип:
Лента
Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DS145
Свеж

Избор на клиенти