.

.

New
50MM 10m Водоотпорен Дуктус Gaffa Gaffer Адхезивна Поправка Bookbinding Крпа Лента Капка Брод

50MM 10m Водоотпорен Дуктус Gaffa Gaffer Адхезивна Поправка Bookbinding Крпа Лента Капка Брод

DEN 159.00
DEN 192.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : Оставете ни ја вашата боја на избор или ние ќе ви испратиме црна .ви благодариме!
Боја : Црвена/Црна/Сина/Brown/Зелена/Сребрена Сива боја/Бела/Жолта Тоа е водоотпорен и издржливи. Се придржува до најмногу на површини како што се метал, бетон,дрво,гума,најлон и пластика. Погоден за употреба на цевки, канали, изолација и изградба индустрии. Големина : 5cm*10m/1.97*393.7" Количина : 1 PC Имајте на ум : може да биде 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC x 10 M Водоотпорен Само Лепило Цевки Дуктус Bookbinding Поправка Крпа Лента 8 Бои

Детали

боја:
кафена, црвена, бела, сива, сина, зелена, црна, жолта
Бренд Име:
YIKAA
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Лента
Големина:
Свеж

Избор на клиенти