.

.

New
1pc Црна Лепило Кабел за Заштита на Ткаенина Лента Наѕира Жици се Подигнат Крпа 19mm x 15 милиони

1pc Црна Лепило Кабел за Заштита на Ткаенина Лента Наѕира Жици се Подигнат Крпа 19mm x 15 милиони

DEN 60.00
DEN 99.36

Стока
Достапно.


EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. 250 µm
Ширина : Прибл.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
. 19mm
Вкупна Должина : Околу.
BI0002980
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Тип на лепило : природна гума
Поддршка материјал : ПЕТ руно
Боја : Црна
Лепливоста да челик : 3 N/cm
Издолжување на пауза : 20 %
Затегнувачка цврстина : 37 N/cm
Температура отпор : 105℃
Развивам сила (тркалаат ширина ≤ 9mm) : 4. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. LV312)
Вкупната дебелина:Прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.6 N/ролна (30 m/min)
Развивам сила (тркалаат ширина > 9mm) 9 N/ролна (30 m/min)
Пригушувањето на бучавата (decibel) 5,5 d B /Класа C (acc.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Тип:
Лента
Број На Модел На:
фабричка лента лепило
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти