.

.

New
45mm x20M коефициент на Топлинска Спроводливост Двојно Двострано Лепливи Ленти за LED Heatsink Чип Модул преносот на Топлината Уред

45mm x20M коефициент на Топлинска Спроводливост Двојно Двострано Лепливи Ленти за LED Heatsink Чип Модул преносот на Топлината

DEN 2125.44

Стока
Достапно.


2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.25 mm Вкупна Дебелина : околу 0.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата. Она што е во кутијата за батерии 1x 45mm*20М термички проводници лента.
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.0 Температура : 4-20 C~+120 C Употреба : широко се користат за лепило на чипови, мека PCB, висока моќност транзистори, термички влошки или други ладење опрема, како што се * транзистори со heatsink; * DC/DC коло случај; * услужни pcb и heatsink; * heatsink со процесор Функција : направен од водечките притисок чувствителни лепило, со добра цврстина и лепливоста и обезбедување на одличен начин на топлинска проводници Забелешка : * ние може да се намали како вашето барање ширина.

Детали

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
45mm
Свеж

Избор на клиенти