.

.

New
Бесплатен превозот 3M 200MP лепило трансфер лента 467MP за PCB, телефон reqair,панел nameplate бонд,100mmX100mm/pc, 20pcs по многу

Бесплатен превозот 3M 200MP лепило трансфер лента 467MP за PCB, телефон reqair,панел nameplate бонд,100mmX100mm/pc, 20pcs по

DEN 669.60

Стока
Достапно.

05 (467 MP) и 0,13 mm (468 MP) Одлични умре-сечење и обработка на capabilitie
100mm X100mm/pc 20pcs/пакет
Ние прифаќаме Зачувам и T/T, и други методи, pls контактирајте со нас. Ние ќе испрати пакет со ниска вредност, и го направи она што можеме да направиме за да им помогне на преку сопствени грешки
Вашата цел ќе биде предаден од Кина, воздухот пост, зема нормално 20-35 дена. Увозни давачки, Даноци трошоци не се вклучени во itemi цена или на превозот обвиненија, тие се купувачот responsibity. Без квалитет проблем, вие исто така може да испрати назад или да се направи замена, но ќе треба да ги плати сите такси превозот, и мора да се задржи оригиналната амбалажа и етикети, објектот не треба да се оштетени или се користат во
Вашата позитивни повратни информации се многу драгоцени за нас, ако сте задоволни со трансакцијата, гласачко место ни даде 4/5 ѕвезди,ви благодариме. Ние исто така, обезбеди express(ПРОЗОРЦИ, Fed Ex и DHL), Ќе мора да плати за тоа, која е базирана на тежина. На Русија и Бразил може да 45-65 дена. Било какви проблеми може да се решат, наместо да оставите негативна или неутрална реакција, pls само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволни решение.
3 M високи перформанси акрилик лепило 200 MP е популарен избор за графички прилог и menbrane switch апликации
Високи перформанси, висока температура (232°C), хемиски отпорни на лепило трансфер допрете Индустриски стандард за пристапување пластика и метал име плочи Висока обврзници сила на повеќето метали и висока површинска енергија пластика (HSE), како што се најлон, ПВЦ, акрил и polyeste Достапен во две дебелини : 0.

Детали

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
3M 467MP
Свеж

Избор на клиенти