.

.

New
3M бренд лента 4920 VHB двојно двострано лента јасно транспарентен акрилик VHB 0.4 mm дебелина 3M лента

3M бренд лента 4920 VHB двојно двострано лента јасно транспарентен акрилик VHB 0.4 mm дебелина 3M лента

DEN 864.00

Стока
Достапно.


3 M бренд лента 4920 VHB двојно двострано лента јасно транспарентен акрилик VHB 1mm дебелина 3 M лента
Карактеристики :
1. Висок кохезија, Голема холдинг моќ
2. Добар Времето отпор и стареењето на отпор
3. Добро сечење и дупчење перформанси
4.Добра структурна полиетилен пена сила да го издржат тешки вчитување и груби пилинг.
5.Glassine хартија, лагер
Предност
1. Дебел, двострано ЈП пена лента, притисок чувствителни лепило, покривање со ослободување на хартија и пластична фолија.
2. Висок лепило, одлични перформанси за вибрации и анти-крек, добро времето отпор, анти-хемикалии и др.
3. Добра изолација и buffering.
Пакување детали : оригинално пакување или како по ваше барање
Испорака детали за : За превозот курир, има DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, EMS, Aramex или други couriers, ние ќе испраќање стоки со некој од couriers. Ако ви доделите курир, ве молиме контактирајте со нас пред цел е потврдено. Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.

Детали

Ширина:
12mm
Должина:
33M
Тип:
Лента
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4920
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Акрилик
Примена:
Sthick
Број На Модел На:
4920
Тип:
VHB пена
Лепило Страна:
Двојно Еднострани
Дебелина:
0.4 mm
Свеж

Избор на клиенти